13th LEGION

Opis forum


#1 2009-12-06 20:03:37

rudyrydz

Moderator

Zarejestrowany: 2009-11-30
Posty: 10
Punktów :   

PODANIA o przyjęcie do BRACTWA

W tym miejscu, błąkający się przybyszu, złóż podanie o przyjęcie do Bractwa 13th Legion.
W wiadomości umieść podstawowe dane dotyczące Ciebie: nick, Twój prawdziwy wiek (zdziwisz się, ale to ważne), jak długo grasz już w Tanoth, ile czasu średnio poświęcasz dziennie na grę i ogólnie jak bardzo aktywny jesteś no i w końcu dlaczego akurat do naszego bractwa chciałbyś się przyłączyć.
Jeśli potrafisz i stać Cię na to (czyt. masz czas i umiejętności krasomówcze/piśmiennicze) zadaj sobie trochę trudu, poczuj wenę i postaraj się swoje podanie "ubrać" w wyrażenie i zwroty, które sprawią, że całość będzie miała swój charakter, zachowa klimat świata/gry fantastycznej umieszczonej gdzieś w czasach średniowiecznych. Tak, uwierz mi, to będzie dodatkowo premiowane w rozpatrywaniu Twojego podania.
Podanie, które będzie zawierało coś na kształt: "Siema, mój nick xxxxx, przyjmijcie mnie do bractwa", albo (i co gorsze) "tu xxxxx, chcę do bractwa" nie będą W OGÓLE rozpatrywane, więc nawet nie marnuj swojego i mojego czasu na pisanie tutaj. Tłumoków, ludzi mało rozgarniętych, nie potrafiących sklecić poprawnie jednego zdania nie potrzebujemy, więc nie wysilaj się i nie składaj podania
Ale wiemy, że to przecież nie do CIEBIE, wędrowcze. Skoro już się tu znalazłeś, to na pewno nie cechujesz się wadami, które wymieniłem wcześniej, zatem DO DZIEŁA!
Pozdrawiam!
rudyrydz

Ostatnio edytowany przez rudyrydz (2009-12-06 20:10:18)

Offline

 

#2 2010-07-24 12:52:29

Cogito

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-24
Posty: 1
Punktów :   

Re: PODANIA o przyjęcie do BRACTWA

Witam, nazywam sie Szymon (nick w grze Cogito). Mam 18 lat i interesuje mnie w końcu jakieś normalne zgrane bractwo bo wcześniej jakoś nie miałem do tego szczęścia. Nie spedzam dużo czasu przed komputerem ale zawsze zdążę wyklikać te 5 wypraw więc nie zacofuje się
W tanotha gram już ponad rok i myślę że trochę już wiem na ten temat więc za jakiegoś noobka też nie musicie mnie brać. Dodam jeszcze że mam 106 lvl gdyż moje poprzednie bractwo mialo słaby sztandar i nie bardzo miałem jak sie rozwijać ;/. Z tego co mi wiadomo to podobno macie 100% więc pomogłoby mi to bardzo w rozbudowie swojego konta... Prosiłbym o pozytywne rozpatrzenie podania ewentualne pytania proszę kierować pod gg: 10718463
Dziekuję

Offline

 

#3 2010-11-26 12:11:19

Hyourinmaru

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-26
Posty: 1
Punktów :   

Re: PODANIA o przyjęcie do BRACTWA

Witam mam na imię Mariusz i mam 21lat, nick w grze to Hyourinmaru mój lvl 104 tylko dla tego, że od poczatku mojej przygody z tanoth
(ok. 2 lat codziennie po min 10h, prócz weekendów bo studiuję) gram solo. Doszedłem do wniosku, że granie samemu nie sprawia mi już przyjemności i chciałem dołączy do jakiegoś fajnego bractwa (jakim myślę, że jesteście) by stać się dodatkowym ostrzem i tarczą w waszych szeregach i pomóc w wyeliminowaniu waszych wrogów by ramię w ramię stanąć na szczycie ich szczątków i stać się władcami świata 1 Tanoth. Prosił bym o pozytywne rozpatrzenie podania. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Offline

 

#4 2010-12-02 13:41:41

SmokCienia

Legionista

Zarejestrowany: 2009-11-30
Posty: 33
Punktów :   

Re: PODANIA o przyjęcie do BRACTWA

Przywódca ma problemy z wejściem do Tanoth`a więc będziesz musiał poczekać.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.xhogwartx.pun.pl www.krecanasrury.pun.pl www.tangokrakow.pun.pl www.magistry132.pun.pl www.piratesofthenewworld.pun.pl